Ish e dashura e Feros është shtatzënë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Baby G është shumë aktive në rrjetet sociale, aty edhe ku poston fotografi të shumta.

Ajo njihet se është edhe ish e dashura e këngëtarit Fero.

Së fundmi BABY G në Instastoryn e saj ka publikuar një foto ku thotë se është shtatzënë.

Të jetë vërtetë apo të jetë një shaka?

Share With:
Translate »
743 Views