Ish finalistja e Big Brother tregon barkun gjatë shtatzanisë së dytë

Jona Kalemaj është ndër personazhet e Big Brother që nuk harrohet lehtë. Ajo mbahet mend për historinë e trishtë të ish të fejuarit të saj që humbi jetën në një aksident. Por pas daljes së Big Brother, duket se fati i kishte rezervuar lumturinë e munguar. 
Ajo njohu dashurinë e jetës së saj dhe brenda pak kohësh u bekuan me një vajzë. Sot, ajo po përjeton një shtatzani të dytë pa kaluar shumë kohë nga ajo e para. 
Më poshtë ju sjellim fotot me barkun e rritur. Pritje të ëmbël Jona! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1492 Views