Shikoni sa është rritur vajza e Kastro Zizos

Megjithëse kundër rrymës, Kastro Zizo mbetet një baba i përkushtuar. Ai nuk ngurron t’ua shprehë dashurinë edhe publikisht dy fëmijëve të tij, Dankanit dhe Nias.

 

Me të birin e kemi parë më shumë, por sot ka postuar një foto të vajzës dhe arrijmë të shohim sa është rritur ajo.

#Nia ? #love #dashuri ❤

A post shared by KLEVIS BEGA⚪a.k.a ⚪KASTRO ZIZO (@kastro_zizo_) on

 

Nian na e kishte treguar edhe kur kishte ditëlindjen, por atëherë dukej shumë e vogël, ndoshta edhe fotoja ishte e vjetër, ndërsa tani shohim që është bërë vajzë e madhe dhe vërteton shprehjen që fëmijët rriten shpejt.

Kujtojmë që Kastro është vetëm 33 vjeç, një baba shumë i ri. /RC

Share With:
Translate »
1124 Views