Eksluzive | Ish zv/kryeministri me fëmijët e kalojnë mbrëmjen në një vend të veçantë

Niko Peleshi, ish zëvendës kryeministër i Shqipërisë është baba i tre fëmijëve, Aleksias, Stivit dhe Johanit. Mbrëmjen e sotme, ndryshe nga të zakonshmet, ai e ka kaluar me familjen në teatër. Niko, Amarda (bashkëshortja) dhe dy djemtë ishin në shfaqjen teatrale “8 femrat” me rregji të Driada Dervishit.
Ndonëse është për tu marrë shembull kultura që dëshiron tu japë fëmijëve, mendojmë se Niko nuk ka zgjedhur shfaqjen e duhur për dy djemtë e tij të mitur. 
Përveçse shpresojmë që të kenë kaluar mirë, urojmë për Nikon që fëmijët të mos e kenë vendosur në siklet me pyetje të nxitura nga shfaqja. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
977 Views