Ivanka Trump feston në mënyrë tejet modeste ditëlindjen e djalit, edhe pse ka luksin e botës!

Pavarësisht pse bën pjesë në familjen më të famshme dhe më me ndikim në botë, atë të presidentit amerikan Donald Trump, vajza e tij Ivanka ka treguar që është një femër modeste, shkruan Indeksonline.

11

Ajo për ditëlindjen e djalit të saj që ka mbushur 2 vjet ka vendosur që t’ia organizoi një festë tejet të thjeshtë. Në oborr pa dekorime, e të ftuar, vetëm me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj të tjerë, Ivanka ka befasuar madje ka marrë komente pozitive nga shumë komentues.

22

 

33

Share With:
Translate »
902 Views