Ja çfarë i bëri Arjola Demiri partneres së re të ish-burrit

Historia e jetës së aktores Arjola Demirit ka qenë në qendër të mediave rozë. Ajo së fundmi në një nga puntatat e “Big Brother” rrëfeu tradhëtinë për 6 vite nga babai i fëmijëve të saj si dhe momentet e dhunës dhe tmerrit që kishte kaluar kur ishte afër tij.

Më herët “Albeu” zbuloi se ish-bashkëshorti i Arjola Demirit është Ajax Boshnjaku, një emër jo pak i njohur për mediat dhe botën e krimit. Ai u bë I njohur në tetor te 2018 ku ishte i përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha. Ajaxi, miku i i Ervin Matës u akuzua për moskallëzim krimi.

Ajax Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër me të cilën Arjola Demiri ka edhe çështje penale. Nuk dihet çfarë ka ndodhur mes të dyave, por duket se marrëdhëniet nuk janë aspak miqësore.

Share With:
Translate »
79 Views