Ja çfarë postoi Ami një ditë para lindjes së vajzës, mos ishte kjo një shenjë e fatit?

E diela e fundjavës që shkoi ishte plot diell. Ishte dita ideale për të dalë dhe për të shijuar natyrën. Njësoj bëri edhe Ami, praktikisht një ditë para lindjes së vajzës. Ajo ndau fragmente me ndjekësit e saj në Instagram që po shijonte diellin. Por detajet që i dhanë kaq shumë kuptim ishin pemët e lulëzuara, sikur jeta e tyre po rilind. Ndoshta e tillë u ndje edhe Ami dje e cila ka mbishkruar në postim: “Marsi, muaji më i bukur i luleve.” Dhe vetëm pas disa orësh erdhi në jetë lulja e saj e vogël që na gëzoi të gjithëve. /Kids’ time/

Share With:
Translate »
1300 Views