Ja çfarë thotë Hera, vajza e Rezarta Shkurtës për Enver Hoxhën

Është shumë e rëndësishme që të njohim rrënjët tona me anë të të parëve tanë, sepse vetëm kështu arrijmë të njohim vetveten. E një punë të mirë në këtë drejtim, duket se po e bën edhe Rezarta Shkurta me të bijën Hera. Ndrësa i tregon një foto të diktatorit Enver Hoxha dhe e pyet e kush është aty, vogëlushja përgjigjet: “Gjyshi Hoxha”. Rezarta duket shumë krenare për familjen e të shoqit, pasi kjo nuk është hera e parë që iu dedikon postime.

Share With:
Translate »
907 Views