Tian, djali i Tunës uron babin për ditëlindje

Patris Berisha, bashëshorti i Tunës dhe babai i të voglit Tian feston sot ditëlindjen. Por nuk ka munguar as urimi i Tianit për babushin e tij ku veshur në një body uron: “Gëzuar ditëlindjen babi! Të dua”.
Ky muaj do të jetë gjithmonë i ngarkuar për Tunën se duhet të surprizojë meshkujt e jetës së saj. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
4987 Views