Ja faktet që vërtetojnë shtatzaninë e Ariana Grande

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande prej kohësh është larguar nga muzika dhe rrjetet sociale. Ajo ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmëndjes së mediave pa dhënë ndonjë arsye të veçantë, por kjo gjë është parë nga fansat si një shans i mundshëm që këngëtarja të jetë shtatzëne me të dashurin e saj Mac Miller. Fansat mendojnë se ajo po përdor të njëjtën taktikë që përdori Kylie Jenner gjatë 9 muajve të pritjes së ëmbël.

Image result for ariana grande and mac miller

Për të vulosur të vërtetën“The Hollywood Gossip” ka arritur të sigurojë një deklaratë të njërit prej antarëve të ekipit të Arianës. Personi në fjalë ka treguar se lajmi për shtazëninë është i vërtetë. “Ariana është 2 muajshe shtazëne dhe është shumë e lumtur për këtë që po përjeton. Ajo po pret derisa të kaloj faza delikate për ta anoçuar publikisht lajmin e madh”, -ka treguar burimi.

Image result for ariana grande

Share With:
Translate »
814 Views