Ja prezantuesja e rradhës që është shtatzënë

Shumë pak dihet për jetën e saj private dhe në fakt prezantuesja e njohur shqiptare është treguar mjaft e rezervuar në lidhje me të. Megjithatë, ja ku na vjen një lajm i mirë nga vajza e aktorit të njohur shqiptar, e cila është në pritje të ëmbël.

Iva Mera është në pritje të një fëmije, dhe sipas mediave, ajo është në tremestrin e parë të shtatzënisë. Moderatorja e emisionit “Më i miri në vend” në Digitalb dhe partneri i saj do të bëhen prindër dhe ky lajm me siguri ka gëzuar babain e saj Behar Mera, i cili do të bëhet së shpejti gjysh i një djali, apo vajze.

Share With:
Translate »
1143 Views