Ja si e festoi ditëlindjen e pestë djali Ingrit Gjonit (Video/foto)

Ditën e sotme, djali i këngëtares Ingrit Gjoni, festoi ditëlindjen e tij të pestë. Festa e Paridit u organizua në një kopësht dhe kishte shumë të ftuar.
Detajet nga festa e vogëlushit i ka ndarë vetë këngëtarja me ndjekësit e saj në instagram ku ka marrë shumë urime edhe nga kolegë e miq të saj.
Më poshtë gjeni edhe videon nga festa:

Share With:
Translate »
1047 Views