Ja si maskohej kjo grua për të kryer marrëdhënie seksuale me adoleshentin

Një djalë është bërë viktima e një gruaje, e cila kreu marrëdhënie seksuale me të pasi e kishte mashtruar se është 15 vjece.

Marie Dent është kapur duke abuzuar në dhomën e tij nga nëna e djalit. 44-vjecarja krijoi një profil fals në Facebook duke përdorur pamje dhe emër tjetër që të fliste me djalin.

Në bisedën e tyre flitej shpesh rreth temave seksuale prandaj vendosën të takoheshin. Kur ajo u arrestua, u gjetën pamje prandaj pranoi abuzimin mbi një fëmijë.

Gjykata vendosi që Marie të dënohej me 3 vite burg për këtë krim. Ngjarja ka ndodhur në Chelmsford, Angli.

Share With:
Translate »
1008 Views