Ja si po e presin Vitin e Ri balerini shqiptar dhe fëmijët e tij

Tê gjithë janë mbledhur në shtëpi e po presin Vitin e Ri. Nënat po përgatisin darkën ndërkohë baballarët po kujdesen për fëmijët. Njëjtë duket se po ndodh edhe në familjen e balerinit Esdalin Gorani. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram ku bashkë me vajzën dhe djalin thotë se po presin ndërrimin e viteve. Për Olesian e dinim por sa fotozhenik qenka dhe i vogli shtëpisë! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
895 Views