“Jam krenar për ty”, dhurata e veçantë që mori Luizi në kujtim të babait

Këngëtari Luiz Ejlli ka marrë një dhuratë shumë të rëndësishme nga një prej fansave të tij.

Fituesi i Big Brother VIP 2 ka postuar një video, ku shihet teksa vesh një bluzë, në të cilën është stampuar fotoja e babait të tij, i cili ka ndërruar jetë.

Po të shoh dhe jam krenar për ty. Vazhdo“, shkruhet në bluzë, si një mesazh i dhënë nga babai që e sheh nga lart.

Faleminderit për dhuratën e veçantë Elisa Sava“, shkruan Luizi krahas videos.

 

Share With:
Translate »
51 Views