Janet Jackson në super formë pas lindjes

Është kthyer përsëri në një grua normale! Janet Jackson ka treguar trupin e saj pas lindjes derisa ka bërë postimet e para për turneun e saj pasi që kanë kaluar 8 muaj nga lindja e djalit të saj Eissa

Janet Jackson po kthehet përsëri në formë pas lindjes se djalit të saj Eissa në janar.

Pop ikona ka postuar disa foto nga studio e saj e vallëzimit, duke paralajmëruar fansat për turneun e saj të ri në SHBA.

Në një snap të saj shihet se ajo është duke ushtruar me koreografin dhe make up artistin Preston Meneses. 

Share With:
Translate »
661 Views