Jo, Dalvi nuk do të ecë në hapat e prindërve, ja cili është pasioni i tij

Bukuroshi i vogël Dalvi, djali i Silva Gunbardhit dhe Dafit po rritet dita ditës aq sa ka spikatur një hobi që tani në vegjëli. Përmes një lodre në formë shtydhëse koktejlesh ai ka filluar të argëtohet dhe mami Silva e ka postuar videon në instastory duke treguar hobin e tij të vegjëlisë. Dalvi është një djalë shumë i shkathët dhe mund të arrijë të bëjë edhe koktejl në stilin e vet.

Share With:
Translate »
699 Views