Jo vetëm “baby shower”, tani edhe Kim na e konfirmon gjininë e fëmijës së tretë

Kim Kardashian dhe familja e saj kohët e fundit po tregohen mjaft diskrete për sa i përket ngjarjeve që ju po ju ndodhin në jetën e tyre private.

Kim do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë, pasi një nënë surrogate po mban beben e saj dhe të Kaney.

Pasi organizoi babyshower-in me njerëzit e saj më të afërt, Kim ka treguar si pa dashje gjatë një interviste për emisionin “The Ellen DeGeneres Show”, gjininë e fëmijës së tretë.

Ajo është shprehur se vajza e saj e parë North ka filluar ta thërrasë bebin “motra e vogël”, çfarë do të thotë se Kim do të bëhët sërish nënë e një vajze.

Ylli i Serialit “Keeping Up With Kardashians”, ka edhe një djalë emri i të cilit është Saint.

Share With:
Translate »
525 Views