Jo vetëm mami dhe babi, por edhe Lian me llogari në Instagram

Këngëtarja Vesa Luma i është shtuar listës së nënave të famshme që i hapin fëmijëve të tyre llogari personale në rrjetet sociale. Pas djalit të reperit Majk apo edhe vajzës së aktores Teuta Krasniqi edhe Lian,djali i këngëtares Vesa Luma tashmë ka “Instagramin” e tij.

Profilin e të birit e ka ndarë më ndjekësit e saj vetë këngëtarja me dixhiturën:”Mirëmëngjes nga i vogli im”. Vesa i ka bërë “repost” faqes së djalit të saj,fotot e së cilit janë të mrekullueshme.

Së fundmi Vesa dhe familja e saj janë vendosur në Zelandën e Re ku po punojnë edhe për projekte të reja muzikore.

Share With:
Translate »
827 Views