Çifti i famshëm i besojnë sërisht fertilizimit invitro, prindër për herë të dytë

Chrissy Teigen së shpejti mund të sjellë në shtëpi një motër të vogël osë vëlla për vogëlushën e tyre Luna.
Ylli i pasarelave ka zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj John Legend po planifikojnë të sjellin në jetë një tjetër fëmijë me anë të fertilizimit in vitro. Çifti është martuar në vitin 2013 dhe kanë një vajzë, Lunën 19-muajshe.
32-vjeçarja ka qenë e hapur gjithmonë për sfidat që ka kaluar me këngëtarin në përdorimin fertilizimit in virto dhe përballjen me depresionit pas lindjes.

Share With:
Translate »
687 Views