Jon dhe Merlin surprizojnë mami Anilën për ditëlindje

Për familjen Gjebrea sot është ditë feste, pasi bashkëshortja e moderatorit të njohur feston ditëlindjen.
Ka qenë djali i saj i madh Joni i cili i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë për nënën e tij duke e quajtur “motrën e tij” të madhe. “

Gëzuar ditëlindjen për motrën time të madhe, gruan më të fortë që njoh,”-përfundon Joni. Megjithatë krahas tij në foto ka komentuar edhe e fejuara Merlin Hyxhiymeri, e cila gjithashtu zbulon sesi i thërrasin me përkëdheli Anilës.

“Lilaaa jone me e mira ne bote!,”-përfundon Merlin. Menjëherë pas këtyre komenteve ka shkruar edhe vetë Anila ,e cila shpreh dashurinë për Jonin dhe të fejuarën e tij. “Ju dua shume, e bekuar qe ju kam.”

Share With:
Translate »
1011 Views