Jona merr kilogramët e parë, por veç e kanë zbukuruar

Jona Spahiu, është në pritje të ëmbël. Ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe ndryshimet në fizikun e saj tashmë kanë filluar të vihen re.

Në një foto të postuar në Instastory nga Jona ditën e sotme vihet re dukshëm se sa shumë ka ndryshuar pamja e saj. Pavarësisht se është munduar ta fshehë barkun, vihen re format më të rrumbullakosura se zakonisht dhe disa kilogramë më tepër. Nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë moderatoren simpatike.

Në muajin qershor pritet që Jona dhe partneri i saj Frenkli Ymeri të organizojë edhe dasmën e tyre madhështore

Share With:
Translate »
923 Views