Sulmohet shtëpia me armë, mes të vdekurve 3 fëmijë

Pesë persona u gjetën të vdekur në një shtëpi rurale në veri të Teksasit.
Policia tha se një person hyri në shtëpinë e ish-gruas së tij, dhe qëlloi për vdekje tre fëmijët dhe të dashurin e saj para se të vriste veten.
Vrasësi po ashtu qëlloi edhe ish-gruan e tij, por ajo i kishte mbijetuar incidentit. Ndërs ende nuk dihet gjendja e saj.

Share With:
Translate »
880 Views