Jona Spahiu poston foton më të ëmbël të mbrëmjes

“Shoh tek ju dhe jam në shtëpi” kështu e ka përshkruar foton e mbrëmjes Jona Spahiu.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të bashkëshortit me djalin në krahë.

Vendi më i paqtë për të voglin dhe pamja më e bukur për mami Jonën. Urojmë që herën tjetër të shohim kartolinën e plotë familjare. /Kids’ Time

View this post on Instagram

I look at you and Im home❤️

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Share With:
Translate »
586 Views