Jonida Shehu ndan pozat më të bukura me dedikimin më të veçantë: Familja është…

Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Moderatorja ka shijuar detin dhe temperaturat e larta së bashku me familjen e saj në jugun e Shqipërisë.

Ajo ka ndarë së fundmi disa foto me partnerin duke shijuar dashurinë e tyre dhe vajzën pranë.

“Familja është një nga kryeveprat e natyrës”, ka shkruar Shehu në postimin e fundit.

Krah fotove nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet e miqve të moderatores, të cilat e kanë komplimentuar Jonidën për familjen e saj.

 

Share With:147 Views