Jorida Tabaku realizon setin e shtatzanisë, dhe është aq i bukur

Jorida Tabaku, deputetja simpatike e Partisë Demokratike, është duke shijuar shtatëzaninë e saj, lajm ky që është bërë publik prej disa javësh. Por pritjen e ëmbël Jorida e ka mbajtur disi private. Kuriozitetin e kureshtarëve dhe miqve të saj virtualë, Jorida e ka shuar sot duke ndarë një foto me bashkëshortin e saj Sajmirin, ku mbajnë në duar pupat e vogla të dy bebeve, që pritet të vijnë në jetë këtë verë. Jorida Tabaku do të përjetojë mëmësinë për herë të parë dhe pritet të bëhet nënë e dy vajzave!

Share With:
Translate »
845 Views