Julkës iu shkrep për një vajzë, por s’e dimë sa dakord është Andi

Takimi me një vogëlushe e ka bërë Julkën të dëshirojë një fëmijë të tretë me Andin dhe kësaj here të jetë një vajzë. Megjithatë Ian nuk e dëshiron një motër, ndërsa Greg po.
Me të qeshura Julka i është kthyer dhe babit nëse do të bëjë një motër për djemtë, moment në të cilin nuk kanë munguar reagimet plot humor.
“Pasi takova një kukull të bukur shumë dje, vdiqa për pak gocë por kush të lë”, ka shkruar Julka.
Epo punë që duhet zgjidhur kjo, të dakortësojë babi, Ian dhe motra është rrugës pastaj.

Share With:
Translate »
336 Views