Si qan Cristiano Ronaldo? Na e tregon Arbori i Bora Zemanit me reagimin epik (Video)

Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç  jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe me pamje nga familja e saj.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me një video të para 5 viteve në shfaqet i biri i saj, Arbori teksa imiton Cristiano  Ronaldo-n.

Bora e pyet Arborin, i cili atëherë ishte shumë i vogël, se si qau Ronaldo pas finales dhe vogëlushi e imiton në mënyrën më të mirë yllin portugez të futbollit.

 

 

Share With:
Translate »
248 Views