“Ka edhe fëmijë që shohin këtë program”, shikuesit shokohen nga veshja e modeles

Këtë mëngjes shikuesit janë shokuar kur një grua modele e veshur me të brendshme, kishte probleme me veshjen live në transmetim.

Rrjeti ITV ishte duke prezantuar një model të ri të veshjes, kur një nga modelet e tyre u shfaq aty. Por mesa duket të brendshmet që ajo kishin veshur nuk ishin masa e saj, pasi gati sa nuk i tregonin pjesët intime.

Për t’i bërë gjërat edhe më keq, Natasha u kthye dhe kamera kapi një e edhe fundshpinën e saj, shkruan “Daily Mail”.

Madje shikuesit ishin shumë të shpejtë në kapjen e këtij detaji, duke shkruar në rrjetet sociale se këtë “e shohin edhe fëmijët”.

Share With:
Translate »
873 Views