“Vajzat e arta”, Beyonce dhe Blue Ivy rrëmbejnë vëmendjen

Beyonce dhe vajza e saj Blue Ivy kanë rrëmbyer gjithë vemendjen në 2 vjetorin e Wearable Art Gala në Los Angeles.

Diva e muzikës u shfaq e veshur me ngjyrë ari së bashku me vajzën 6 vjeçare dhe nënën Tina Lawson.

Beyonce dhe Blue Ivy dukeshin si Perëndesha greke me veshjen metalike.

Padyshim që nënë e bijë  rrezatojnë dhe shkëlqejnë kudo që shkojnë.

Share With:
Translate »
582 Views