Ka festë në familjen e Lulzim Bashës, Aurela ndan foton nga përvjetori i të bijës

Viktoria, vajza e vogël e Aurela dhe Lulzim Bashës feston ditën e sotme 10-vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e kryedemokratit ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga festa për përvjetorin e lindjes së të bijës.

Mbi foto ajo ka bashkangjitur edhe një urim. “Gëzuar Ditëlindjen”, shkruan Aurela Basha.

Çifti janë prindër të dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.

Share With:
Translate »
167 Views