Kanë bashkëjetuar për 4 vite, Ozcan Deniz bën veprimin e papritur për shtatzaninë e Fahriye Evcen

Para se aktorja e njohur turke, Fahriye Evcen të martohej me Burak Ozcivit ajo ka pasur nje lidhje të gjatë me Ozcan Deniz. Ata bashkëjetuan për 4 vite, madje kanë luajtur edhe në një serial së bashku. Ata u ndanë pas përfundimit të tij.

Pas kësaj, secili ka vazhduar jetën e tij, duke krijuar dhe familje. Fahriye siç e dini të gjithë është bashkëshortja e Burak Ozcivit, me të cilin po pret edhe një fëmijë. Ozcan nga ana tjetër, është bërë baba vetëm pak muaj më parë. Por me sa duket hostoria e vjetër është rikthyer. Ozcan ka publikuar në rrjetet sociale një foto të Fahryie ku e suporton për shtatzëninë. Kjo gjë nuk ju ka pëlqyer aspak fansave të cilët e kanë quajtur këtë një veprim të gabuar.

Share With:
Translate »
760 Views