Kaq shumë dado për fëmijët e Beyonce dhe paga e tyre marramendëse…

Binjakët e divës së muzikës pop Beyonce lindën më 14 qershor. Pasi u aludua gjërë e gjatë për gjininë, emrat, datën e lindjes, këngëtarja me famë botërore një muaj pas lindjes së tyre publikoi foton me binjakët në krahë dhe arriti rekord pëlqimesh në Instagram. Mediat e huaja shkruajnë se Beyonce është e fiksuar pas binjakëve. Ajo ka punësuar 6 dado për t’u kujdesur për vogëlushët e saj. Secila nga kujdestaret do të paguhet 100.000 dollarë në vit. Por për post dadove të binjakëve, edhe vajza e madhe e këngëtares, Blue Ivy ka ende nevojë për kujdes dhe prandaj prindërit kanë punësuar 2 dado që të kujdesen për të. Pra në shtëpinë e Beyonce ndodhen 8 dado, për 3 fëmijët e saj…

Share With:
Translate »
912 Views