Kate Middleton luan tenis pavarësisht problemeve të shtatzanisë

Dukesha e Kembrixh-it ka vizituar ditën e sotme Qëndrën Kombëtare të Tenisit në Londër. 35 vjeçarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e tretë, ka zgjedhur një veshje sportive teksa i është basjkuar të rinjve në qendër. Duke qenë një fanse e sportit të tenisit, ajo ka ndjekur talentet e rinj teksa kanë luajur si dhe është bashkuar në një lojë me ta. Mesa duket shëndeti i Dukeshës është përmirësuar dhe ajoi është rikthyer daljeve publike./Kids’Time/

Share With:
Translate »
951 Views