Kate Middleton shfaqet për herë të parë në publik me barkun e rrumbullakosur

Para disa javësh, nga familja mbretërore mësuam lajmin e bukur se princesha Kate Middleton është në një pritje të tretë të ëmbël. 
Që pas shfaqjes së lajmit, princesha nuk është parë më në publik. Por ditën e sotme, ajo ka vendosur të shoqërojë bashkëshortin e saj, princ William, në një festë mbretërore. 
Ajo kishte të veshur një fustan bojëqielli ku vihej re edhe barku i rrumbullakosur. Ashtu siç është dhe pritja e ëmbël, edhe çifti e reflektonte gëzimin që po përjetojnë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
887 Views