Kë puthi në buzë gjatë “Grammy” Bebe Rexha?

Një tjetër femër shqiptare që vodhi vëmendje në Grammy Awards ishte dhe Bebe Rexha.

Veç paraqitjes tepër provokuese, Bebe nuk e la me kaq.

Ndërkohë që po jepte një intervistë gazetarja e pyet për mamanë e saj, e cila dukej pas kamerave.

Pasi këngëtarja e thirri të ëmën pranë vetes, të dyja shkëmbyen një puthje në buzë.

Duket se Bebe nuk i ka problem puthjet në buzë, ditë më parë ajo dhe Rita Ora bënë bujë duke shkëmbyer puthje në buzë me njëra-tjetrën.

Mommaaaa ??? @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Share With:
Translate »
650 Views