Chrissy Teigen sapo na zbuloi gjininë e bebit

Nëntorin e kaluar, Chrissy Teigen zbuloi, me anë të një videoje në Instagram, që ajo dhe John Legend do bëheshin prindër për herë të dytë. Modelja e njohur, përgjatë këtyre muajve, nuk ka hezituar të postojë foto të barkut të saj. Ajo dhe John, u shfaqën të dy në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy të dielën dhe dukeshin më rrezatues se kurrë. Ndërkohë, Chrissy postoi një foto në Instagram ku shkroi: “Mama dhe djali i saj.” Çifti janë prindër të bukuroshes Luna, e së shpejti në familjen e tyre do të vijë dhe një djalosh.

mama and her baby boy

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Share With:
Translate »
621 Views