Këngëtarja e famshme harron divorcin, ‘arratiset’ në jahtin luksoz me vajzat dhe nënën

Ajo është duke përjetuar momente të vështira pas një divorci aspak të lehtë me ish bashkëshortin Stephen Belafonte.

Por Mel B vendosi ta lërë mënjanë romancën e saj të shkatërruar për t’u arratisur në një destinacion përrallor me 2 vajzat dhe nënën e saj.

Ish-Spice Girl, 42 vjeçe u ka thënë lamtumirë problemeve teksa ka vendosur të shijojë detin në një jaht luksoz me të dashurit e saj. E veshur me një palë bikini me ngjyrë të bardhë, 42-vjeçarja dukej në formë perfekte.

Share With:
Translate »
565 Views