Këngëtarja e famshme sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Ajo është një këngëtare mjaft e njohur dhe me repertorin e saj si artiste i ka dhuruar fansave në mbarë botën shumë hite. Giusy Ferreri nëpërmjet një postim i ka lajmëruar ndjekësit se sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Andrea janë bekuar me një vajzë të cilën e kanë quajtur Beatrice. Giusy shkruan : ‘Midis lajmeve të bukura të kësaj jave, dua t’ju njoftoj se Beatrice lindi në 10/9/2017 me lindje natyrale. Falenderoj nga zemra repartin obstetrik dhe gjinekologjik. Jemi shumë mirë dhe sapo kemi hyrë në shtëpi me babi Andrean. Shumë puthje e shihemi së shpejti. Giusy’ Me sa kuptohet nga ky postim këngëtarja është shumë e lumtur që tashmë u shtua edhe një pjestar i tretë në familje.

Share With:
Translate »
791 Views