Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja shqiptare, Blerina Braka është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka mirëpritur vogëlushin e saj, duke i vënë emrin Edeil. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqi dorën e vogël të tij.

“Mirë se erdhe në jetë biri im EDEIL. Faleminderit i madhi Zot që më bekove me këtë mrekulli”, shkruajti ajo.

Fëmija erdhi si frut i dashurisë mes saj dhe partnerit të saj, që kanë disa kohë që shijojnë romancën.

Share With:
Translate »
1053 Views