Këngëtarja shqiptare na prezanton vajzën disa muajshe, shikoni sa është rritur

Ky vit pa dyshim mund të cilësohet pa frikë si viti i dasmave dhe lindjeve të VIP-ave. Shumë prej personazheve të njohur shqiptarë i kanë dhënë fund beqarisë këtë vit.

Ka pasur nga ata Vip-a që menjehërë pas martesës, kanë dhënë lajmin e bukur, se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndryshe në fakt ka ndodhur me këngëtaren e njohur Leonora Poloska e cila fillimisht ka sjellë në jetë vajzën e saj, Andorën, dhe më pas ka bërë një dasmë mjaft private. Leonora disa muaj pas lindjes së vogëlushes së saj, na ka njohur me të.

Këngëtarja kishte postuar më parë disa video me filtra, por që vajza nuk dukej qartazi. Sot ajo na e treguar me fytyrë të voglën e saj. Ajo është një vajza mjaft e bukur, dhe me siguri bekimi më i madh në jetën e këngëtares.

Share With:
Translate »
794 Views