Këngëtarja shqiptare vë në lojë të ëmën, ja çfarë i bën për 1 prill

Mamaja e Beatrix Ramosaj nuk do ta harroj këtë 1 prill. Sot në Ditën e Gënjeshtrave, ajo ka marrë një mesazh nga e bija që e ka trembur shumë dhe duket se ka rënë në grackën e këngëtares pa e kuptuar se është 1 prilli.

Ramosaj i ka dërguar fotografinë e testeve të shtatzënisë nënës së saj të cilën kapi paniku duke e telefonuar pa ndalur të bijën, por pa përgjigje.

Sidoqoftë, Beatrix ka vendosur të mos e mbajë nënën shumë nën tension duke i thënë shpejt se një gjë e tillë s’është e vërtetë dhe bëhej fjalë për 1 prillin.

Share With:
Translate »
745 Views