Kështu po e kalon Rama heshtjen zgjedhore

Sot është dita e heshtjes zgjedhore dhe është e ndaluar që politikanët shqiptarë të dalin në media dhe rrjete sociale për të bërë fushatë, pasi është dita që ata duhet të heshtin dhe të vendosin qytetarët. Kryeministri Edi Rama, mesa duket këtë ditë ka vendosur t’ia kushtojë djalit të tij Zahos. Ka qenë vetë kryeministri që ka publikuar një video, ku ndodhet së bashku me Zahon në Vlorë teksa luajnë basketboll.

My CAMERA🎬😍📽

Posted by Edi Rama on Saturday, June 24, 2017

 

 

Share With:
Translate »
664 Views