“Këtu e keni përgjigjen”,reagon Efi pasi dolën fotot e saj përpara “Për’puthen”

Ifigjenia, e njohur ndryshe si Efi është një nga konkurrentet aktuale të “Për’puthen”.

Që me hyrjen e saj ajo tërhoqi vëmendjen për ngjashmërinë me prezantuesen Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjatën.

Po sigurisht vëmendja nuk mbaroi me aq dhe në rrjet filluan të qarkullonin foto të saj përpara se ajo të bëhej pjesë e “Për’puthen”.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka shpërndarë disa foto dhe Efi në një live të zhvilluar para pak minutash u shpreh se i vjen keq që njerëzit gënjehen aq lehtë nga photoshop-i.

Ndërsa në Instagram Story ajo postoi disa foto të saj kur ka qenë e vogël, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak dhe se nuk ka operacione.

No description available.

“Për të gjithë ju që më keni shkruajtur për operacionet e mia dhe për foton që po qarkullon. Këtu e keni përgjigjen…Përveç meje shihet qartë edhe fisi”,- ka shkruar ajo.

Share With:
Translate »
66 Views