Khloe e shfrytëzon çdo moment të shtatzënisë edhe për të pozuar… topless

Khloe Kardashian është tetë muajshe shtatzënë dhe ndihet më e sigurtë se kurrë për trupin e saj.

Ylli i televizoneve ka pozuar topless duke treguar barkun e saj të rrubullakosur për të promovuar lindjën e rrobave për femrat shtatzënë të Good American, Good Mama.

32-vjeçarja, e cila është në pritje të një vajzë me të dashurin e saj Tristan Thompson, nuk ngurroi të tregonte format trupore e veshur me xhinse dhe me gjoksin të mbuluar me duar.

Khloe dukej shumë seski dhe provokuese ndërsa modelonte për koleksionin e ri.

Share With:
Translate »
607 Views