Khloe Kardashian humb ‘fëmijën e parë’

Khloe Kardashian nuk po kalon momente fort të lumtura këto ditë. Ajo po vuan humbjen e ‘fëmijës së saj të parë’ – siç e quan Khloe, labradorit të zi që ishte në familjen Kardashian për plot 14 vite.

“Mbrëmjen e kaluar Gabbana ime e dashur ndërroi jetë.” – shkruan Khloe. – “Ajo ishte më shumë se një kafshë shtëpiake. Ajo ishte fëmija im i parë, shoqëruesja ime dhe mikja ime. Ajo ishte e mrekullueshme.”

Ndërkohë dhe Kendall Jenner postoi disa foto të qenushes dhe shkroi: “Do të më marrë malli për puthjet e tua Gooby.”

i’ll miss your kisses forever Gooby ? i know you’re up there swimming, little fishy

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Share With:
Translate »
829 Views