Khloe Kardashian në ditët e fundit të pritjes së ëmbël

Në muajin prill, Khloe Kardashian, do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë më partnerin, basketbollistin Tristan Thompson.

Ka preferuar që pritjen e saj të ëmbël të mos e mbajë larg syve të fansave të saj, ndryshe nga motra e saj Kylie jenner, duke publikuar shpesh detaje nga shtatzënia.

Këtë të hënë Khloe është fotografuar në Tokio me barkun e rrumbullakosur, ndërkohë që veshur mbante një pallto mjaft elegante ngjyrë kafe.

Në foto, Khloe shfaqet e veshur mjaft thjeshtë, ndërkohë që flokët i ka kapur me dy gërsheta, si dhe ka preferuar të mos përdorë make up.

Share With:
Translate »
1216 Views