Khloe Kardashian sjell në jetë vajzën? Fansat të sigurt, i kanë gjetur edhe emrin

Për familjen Kardashian këtë periudhë përflitet vetëm për shtatzëni. Pas ardhjes në jetë të vajzës së Kim, Chicago, dhe vajzës së Kylie-t, Stormi, tashmë e ka radhën vajza e Khloe.

Në profilin e saj në Instagram 33-vjeçarja ka pubikuar një foto me trëndafila, çfarë i ka bërë të dyshojnë fansat se tashmë vogëlushja e saj ka ardhur në jetë.

Disa e kanë uruar, disa të tjerë kanë shkruar të bindur se vajza e saj quhet “Rose” (trëndafil). Ne në fakt nuk e dimë si është e vërteta, por duhet të presim deri sa Khloe të tregojë nëse vërtet e ka sjellë vajzën në jetë, apo duhet të presim akoma…

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Share With:
Translate »
549 Views