Khloe qenka kopje e babit, mos të të vijë keq Zaimina

Ka disa muaj që këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë nënë.

Ardhja e Khloe ka ndryshuar gjithçka në jetën e këngëtares, përfshirë rutinën ditore.

Tashmë, çdo gjë sillet rreth saj dhe as fundjava nuk përbën përjashtim.

Këtë e ka zbuluar Zai përmes një postimi ku shfaqet nga pushimet verore me të bijën.

‘E diela ime’ – shprehet Vasjari në postimin e bërë e të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku zbulon më qartazi se secilën herë tjetër, vajzën e saj.

Khloe është një buçko tullace, me sy bojëqielli dhe ne na u duk një kopje e babit të saj. A ju duket edhe ju kështu?

Share With:
Translate »
716 Views