Kiara publikon foton e ëmbël të Lunës dhe ne e kupuam që ajo është kopja e babit

Kiara ka postuar një foto në instastory të vajzës dhe Luizit.

Ndjekësit kanë bashkuar dy momente epike të babit dhe vajzës, ku shihen mimikat e njëjta të fytyrës.

Ndonëse është ende e vogël duket se Luna po i ngjason më shumë babit Luiz

Shikojeni foton më poshtë dhe jepni mendimin tuaj.

Share With:
Translate »
49 Views